Paslaugos

Internetinių reprezentacinių svetainių ir parduotuvių kūrimas, programavimas, administravimas, logotipų kūrimas.

Kuo galime padėti?

Internetinių svetainių kūrimas | Reprezentacinės svetainės | Baltsaitas

Reprezentacinių svetainių kūrimas

Mūsų reprezentacinių svetainių kūrimo paslauga yra skirta tiems, kurie nori puikiai atstovauti savo asmenybę, verslą ar kitą veiklą internete. Mes sukursime Jums modernią ir optimizuotą internetinę svetainę, kuri puikiai atspindės Jūsų unikalų stilių ir vertybes. Padėsime Jums pasiekti didesnį matomumą internete ir palikti neeilinį įspūdį.

Internetinių parduotuvių kūrimas | E-parduotuvės | Baltsaitas

Internetinių parduotuvių kūrimas

Internetinė prekyba prognozuojama išliks viena sparčiausiai augančių rinkų, o mes esame čia, kad padėtume Jums įgyvendinti Jūsų verslo svajonę internete. Mūsų internetinių parduotuvių kūrimo paslauga yra Jūsų kelias į sėkmingą internetinę prekybą. Mes ne tik sukursime puikiai veikiančią ir patrauklią internetinę parduotuvę, bet ir suteiksime Jums įrankius ir funkcijas, kurios padės Jums valdyti Jūsų prekybą efektyviai.

Logotipų kūrimo paslaugos | Grafinio dizaino paslaugos | Baltsaitas

Grafinio dizaino kūrimas

Kuriame unikalius logotipus, grafinius elementus ir kitus grafinio dizaino darbus, pritaikytus ne tik internetiniams puslapiams, bet ir įvairioms kitoms sistemoms. Mūsų kūrybiškumas užtikrins, kad Jūsų projektas atrodytų ne tik patraukliai, bet ir profesionaliai.

Svetainių priežiūra | WordPress priežiūra | Programavimo paslaugos | Baltsaitas

Svetainių priežiūra

Mūsų internetinių svetainių priežiūros paslauga yra skirta tiems, kurie vertina aukštos kokybės ir patikimą internetinės svetainės veikimą, bet trūksta laiko, noro arba techninių žinių ją administruoti. Mes prisiimsime visą atsakomybę už Jūsų internetinės svetainės priežiūrą, nuolat stebėsime jos veikimą, atnaujinsime turinį, taip užtikrinsime, kad ji visada būtų saugi.

DUK

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus
Terminas priklauso nuo svetainės pobūdžio, reikalavimų ir norimų funkcijų. Vidutiniškai reprezentacinės svetainės sukūrimas trunka iki 7 dienų, o internetinės parduotuvės iki 3 savaičių.

Kaina priklauso nuo svetainės pobūdžio, reikalavimų ir norimų funkcijų. Įprastai reprezentacinės svetainės prasideda nuo 200€, o internetinės parduotuvės nuo 350€.

Taip. Dažniausiai svetaines kuriame su WordPress turinio valdymo sistema (toliau – TVS), kurios pagalba galime lengvai koreguoti svetainės turinį ir nustatymus. Svetainę galime sukurti ir be TVS.

Galime teikti svetainės priežiūros paslaugą po svetainės sukūrimo pagal Jūsų pageidavimus.

Taip, jei svetainė pradės veikti netinkamai per 12 mėn. ne dėl mūsų kaltės po svetainės sukūrimo, nemokamai sutvarkysime.

Galime išrašyti sąskaitą, pagal kurią galėsite be jokių problemų apmokėti.

Galite klausti mūsų kontaktais ar kontaktų skiltyje esančios formos pagalba.

Scroll to Top